środa, 30 stycznia 2013

NIALL #15 / +18

NIALL #15 część 3
Później przytuliłaś mamę, która cały czas płakała.
T: Mamuś już dobrze nie płacz.
M: A ja cię za nic nie mogłam do tego namówić. Niall jak to zrobiłeś ?
N: Sam nie wiem.
Zaśmiał się chłopak. Wtedy jeszcze raz się do niego przytuliłaś i pocałowałaś. Wtedy Josh odepchnął Nialla i sam się do ciebie przytulił.
J: Moja utalentowana, piękna i kochana kuzyneczka.
T: Owszem.
Zaczeliście się wszyscy śmiać.
Teraz pozostało wam tylko czekać. Pojechaliście na kolację, a później jeździliście jeszcze po Londynie. Wróciliście do domu. Od razu poszłaś się położyć do łóżka. Po chwili poczułaś ciepło na swoim ciele. To Niall. Przyszedł i pocichu wsunął się pod kołudrę.
N: Śpisz ?
T: Nie, nie mogę zasnąć.
N: Wiesz, że jesteś dla mnie wszystkim ?
T: Kochasz mnie czy tylko tak mówisz ?
N: Kocham cię i nie wiem jak okazać swoją miłość bo słowa tego nie wyrażają.
T: Ja też cię kocham.
N: Zostaniesz tu ze mną ?
T: Zostanę. Na zawsze.
N: Dziękuję.
T: Niall.
N: Tak ?
T: Ja chcę to zrobić z tobą.
N: Na prawdę ?
T: Kocham cię tak bardzo, że...
N: Ciiiii.
Chłopak nachylił się nad tobą i złączył wasze usta w pocałunku. Oderwałaś się od niego.
T: Że chcę przeżyć swój pierwszy raz z tobą.
N: Kocham cię.
Znowu chłopak cię pocałował. Zamknełaś oczy i czekałaś na to co zrobi Niall. Całował cię po szyi, później po ramionach, całym dekolcie. Ściągnął ci białą podkoszulkę. Byłaś w samym staniku i szortach. Nadal całował górną część twojego ciała. Powoli zsunął szeleczki od stanika. Rozpiął go i leżałaś już prawie naga. Zaczął całować twoje piersi. Kiedy poczuł, że stwardniały ci sutki lekko nagryzał. Później z pocałunkami zszedł niżej. Całował cię po brzuchu później niżej. Doszedł do spodenek. Chwycił za guzika i popatrzył ci się w oczy.
T: Niall, proszę.
Chłopak się uśmiechnął i sciągnął ci spodenki razm z majtkami. Leżałaś przed nim w całej okazałości. Później chłopak ściągnął koszulkę i leżał obok ciebie w bokserkach. Całował cię po szyi. Dałaś mu stanowczy znak, że chcesz żeby był już w tobie. Wtedy zdjął bokserki i nachylił się nad tobą. Pocałował cię w czoło i popatrzył w oczy. Uśmiechnełaś się do niego i złączyłaś wasze usta w namiętnym pocałunku. Wtedy poczułaś dotyk na swojej kobiecości. Niall powolnym ruchem wszedł w ciebie. Po cichu jękłaś, bolało cię trochę. Ale nie przejmowałaś się tym,bo on był taki delikatny. Poruszał się w tobie powolnymi ruchami. Czułaś ciepło w środku. Chłopak cały czas wzdychał. Przytuliłaś się mocno do niego, a on nadal kontynuował swoje działanie. Po chwili jego penis zaczął drżeć, ty też poczułaś się tak inaczej. Jak nigdy. Po całym ciele przeszły ci dreszcze. Niall wypuści swoje soki w tobie. Poczułaś gorąco, tam w środku... Coś co sprawiło ci taką przyjemność. Niall wyszedł z ciebie powoli i położył obok. Zabrał kołudrę i was przykrył. Obróciłaś się na lewy bok. Niall przytulił cię od tyłu.
T: Dziękuję.
N: Ja również. Kocham cię.
T: Dziękuję, że jesteś. Kocham cię.
Pocałowałaś się z Niallem i zasnełaś. Rano obudził cię budzik. Od razu kiedy otworzyłaś oczy przypomniała co się wspaniała noc z twoim Horankem. Zobaczyłaś, że Niall jeszcze śpi. Pocałowałaś go, położyłaś głowę na poduszcze i głaskałaś go po policzku. Wtedy chłopak otworzył oczy.
T: Dzień dobry.
N: Witam księżniczko.
Pocałowaliście się i zaczeliście się ubierać. Zeszliście na śniadanie. Wszyscy już czekali.
H: Ładne z was śpiochy.
Zjedliście śniadanie i pojechaliście na miejsce castingu. Znowu czekaliście kilka godzin. Zostałaś wywołana na scenę. Przywitałaś sie i słuchałaś co mają do powiedzenia jurorzy.
SC: Wiesz co, masz jeszcze dużo czasu na to, żeby śpiewać. Nie śpiesz się. Jesteś młoda.
Wtedy już wiedziałaś, że nic z tego nie będzie.
Jurorzy zaczęli się kłócić. Uśmiałaś się słuchając ich wypowiedzi.
SC: Cicho. (t.i.).
T: Tak ?
SC: Przeraża mnie twój talent i przechodzisz dalej. Wtedy na scenę wbiegł Niall. Podniósł cię i pocałował. Wszyscy na widowni zaczęli bić brawo.
_____________________________________________________________________
Myślę o kolejnej części. :D Piszcie w komentarzach, dalej ? Mam nadzieję, że się spodoba :D <3/ Lexii xx.

4 komentarze:

 1. Zazdroszcze ci talentu pisania imaginów.... :(
  Jesteś w tym za dobra, obraziłam się na ciebie ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Dalej pisz :D Wiecej +18 :D hehehe

  OdpowiedzUsuń
 3. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA koffam!!!! koleżanka poleciła mi tego bloga i już wiem czemu ;) jest cudowny! Widzę że lubisz pisać imaginy z niallem, to dobrze. Będę wpadała częściej :*

  OdpowiedzUsuń